auto

Potřebujete

Vyčistit AUTO?

MY SE O TO POSTARÁME!

NABÍDKA SLUŽEB
dodavka

Potřebujete si půjčit

DODÁVKU NA VÍKEND?

U NÁS NAJDETE ŘEŠENÍ

PŮJČIT DODÁVKU
autopujcovna

Potřebujete

PRONAJMOUT AUTO?

NA DELŠÍ DOBU?

Zjistit více

Nabídka služeb MB Autoservis

Nabízíme čištění interiéru vozidel a šetrné ruční mytí karoserií. Vyberte si čistící program dle vašich potřeb. Jsme schopni provádět pravidelnou údržbu Vaší firemní flotily. Staňte se naším věrným zákazníkem a získejte slevu na naše služby.

Využijte širokou nabídku pronájmu čistících strojů. V naší nabídce najdete tepovače pro čištění koberců, čalouněného nábytku nebo autosedaček. S výkonou tlakovou myčkou oživíte betonové, kamenné i dřevěné povrchy. Jezírkový vysavač Vám významně usnadní údržbu bazénů či zahradních jezírek. K našim strojům nabízíme i řadu praktických doplňků.

Provádíme drobné opravy karoserií, vnitřního čalounění a dalších autodílů. Oživíme lak na Vašem autě, rozleštíme zašlé světlomety nebo odborně nainstalujeme certifikované okenní folie. V případě potřeby zajistíme lakování Vašeho vozu nebo opravy motorů. Zajistíme i přezutí pneumatik Vašeho vozu na sezonní obutí.

autopůjčovna

U nás máte možnost si zapůjčit náhradní vozidlo po dobu opravy Vašeho auta. Díky širokému výběru ze všech typů osobních a dodávkových vozidel z naší autopůjčovny se Váš business nezastaví. Zůstaňte tam kde jste, přistavíme Vám vozidlo z naší autopůjčovny MBAuto Group zdarma kamkoli v Olomouci přímo na Vaši adresu. Nabízíme i převoz nepojízdných osobních vozidel po celé české republice.

Zakázkové čištění

Jako doplňkovou službu nabízíme čištění koberců, sedaček, matrací a čalouněného nábytku jak pro domácnosti, tak pro firemní zákazníky. S využitím našich čistících strojů provádíme i čištění venkovních betonových, kamenných a dřevěných ploch. Jsme schopni provádět jak jednorázové čištění, tak pravidelnou údržbu Vašich nemovitostí a okolí ve městě Olomouc a v okolí.

NÍZKÉ CENY

Pro pravidelné zákazníky nabízíme zvýhodněné ceny našich služeb. Všechny naše uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme Váš spolehlivý partner pro pravidelnou údržbu a servis vozidel, pronájmu čistících strojů a také zakázkové čištění v Olomouci a okolí.